Terapeuter

Här listar vi alla våra diplomerade elever

Söker du efter en duktig terapeut? Här finns det många att välja bland inom olika kategorier.

Kost och näringsterapeut

Marita Appelgren

Stockholm
070-466 5175
marita@donice.se
DoNice
Till hemsidan

Linda Öhrn

Arboga
linda@ohrnoga.se
ÖHRNÖGA
Till hemsidan

Pia Bjärevall

Tyresö, Göteborg, Norrköping, Jönköping, Gävle
076-771 0029
kio@kroppiobalans.se
Kropp i Obalans AB
Till hemsidan

Jenny Andersson

Stockholm
070-692 6975
jenny@funktionskinesiologilymfa.se
Funktionskinesiologi / Lymfa / IR
Till hemsidan

Ann Landström Andersson

Nacka
073-939 9037
info@bonbynature.se
Bon by Nature
Till hemsidan

Lisa Nørøxe

Saltsjöbaden
070-961 5746
lisa@hippotherapy.se
Hippo kost- & näringsterapi
Till hemsidan

Sofie Röjder

Nyköping
076-181 7952
sofie@cellularhalsa.se
Cellulär Hälsa
Till hemsidan

Camilla Assarsson

Getinge, Halland
076-031 8157
camilla@susedalenshalsocenter.com
Susedalens Hälsocenter
Till hemsidan

Karin Lokgård

Leksand
070-995 7971
leksandshalsokost@telia.com
Hälsokraft
Till hemsidan

Jörgen Mattsson

Karlskrona
070-995 7971
jorgen@halsobalans-blekinge.se
Hälsobalans Blekinge
Till hemsidan

Anna Baard-Blixt

Karlskrona
info@hmoliven.nu
Hälsomottagningen Oliven
Till hemsidan

Janne Jakobsson

Växjö
070-3739669
Knkliniken@gmail.com
Kost & Näringskliniken i Växjö
Till hemsidan

Maria Sechirah

Åkersberga
sechirah@gmail.com
Marias näring och hälsa
Till hemsidan

Diplomerad kostrådgivare

Ann Landström Andersson

Nacka
073-939 9037
info@bonbynature.se
Bon by Nature
Till hemsidan

Maria Sechirah

Åkersberga
sechirah@gmail.com
Marias näring och hälsa
Till hemsidan

Örtmedicin och örtterapi

Linda Öhrn

Arboga
linda@ohrnoga.se
ÖHRNÖGA
Till hemsidan

Pia Bjärevall

Tyresö, Göteborg, Norrköping, Jönköping, Gävle
076-771 0029
kio@kroppiobalans.se
Kropp i Obalans AB
Till hemsidan

Zarah Pernberg

Göteborg
laka@lakamed.se
Läka Funktionsmedicin
Till hemsidan

Maria Sjöö

Lima – Malung, Sälen
info@soulandfood.se
Bondasgården - Soul and Food
Till hemsidan

Hanna Elkehag

Lindköping
070-703 9700
hanna@hannasalternativ.se
Hannas Alternativ
Till hemsidan

Marita Hallgren

Karlsborg
076-831 0788
info@hjartenara.se
Hjärtenära
Till hemsidan

Helene Del Pozo

Stockholm
070-741 2342
helene@aromahalsa.se
Aromahälsa
Till hemsidan

Jenny Elovsson

Hargshamn, Östhammar, distans
070-2105474
jenny@je-healing.se
JE Healing
Till hemsidan

Medicinska aromaterapi

Linda Öhrn

Arboga
linda@ohrnoga.se
ÖHRNÖGA
Till hemsidan

Karin Müller

Bromma
070-769 2317
suzanne@mabrairiksby.se
Rommenäs Livsenergi
Till hemsidan

Maria Sjöö

Lima – Malung, Sälen
info@soulandfood.se
Bondasgården - Soul and Food
Till hemsidan

Helene Del Pozo

Stockholm
070-741 2342
helene@aromahalsa.se
Aromahälsa
Till hemsidan

Elsy Olofsson

Järfälla
072-945 4764
elsy-olofsson@live.se
Hälsokällan
Till hemsidan

Suzanne Vikner

Bromma
070-769 2317
suzanne@mabrairiksby.se
Vikners Hälsa
Till hemsidan

Julia Engborg

Bromma
070-769 2317
suzanne@mabrairiksby.se
Effektiv Friskvård
Till hemsidan